Firma BRUKAR istnieje na rynku od 1983r, mamy na swoim koncie wiele zrealizowanych inwestycji z zakresu budownictwa mieszkaniowego oraz budownictwa drogowego.

Obecnie oferujemy Państwu pełny zakres usług związanych z obrotem nieruchomościami. Działalność nasza obejmuje pośrednictwo w sprzedaży, kupnie, najmie, wynajmie, mieszkań, domów, gruntów, lokali użytkowych i nieruchomości komercyjnych. Doradztwo inwestycyjne.

Ponadto zajmujemy się:

  • kompleksową budową domów na sprzedaż według wybranego przez Państwa projektu,
  • oferujemy profesjonalną pomoc w wyborze docelowego projektu,
  • współpracujemy z bankami w celu pomocy Państwu w wyborze najbardziej odpowiedniego i korzystnego kredytu hipotecznego,
  • możemy zaproponować Państwu pomoc solidnych i sprawdzonych wykonawców budowlanych, architektów i geodety,
  • oferujemy bezpłatną pomoc w uzyskaniu kredytu hipotecznego bądź pożyczki hipotecznej na korzystnych warunkach, współpracujemy z 29 bankami i stale poszerzamy naszą ofertę.

Posiadam licencję zawodową w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami wydaną przez Ministra Infrastruktury o numerze 13563- oraz ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej z tytułu wykonywania zawodu pośrednika w Concordia. Należymy do branżowych stowarzyszeń: Opolskiego Stowarzyszenia Obrotu Nieruchomościami oraz Opolskiej Izby Inżynierów Budownictwa. Naszych klientów obsługujemy w trzech językach: angielskim, niemieckim i rosyjskim.

Gwarantujemy profesjonalną obsługę i bezpieczne przeprowadzenie transakcji w miłej atmosferze zgodnie ze standardami etyki zawodowej. A w pełni kompleksowa obsługa gwarantuje wygodę naszym Klientom.
Oferujemy doradztwo prawne w zakresie obrotu nieruchomościami, spraw spadkowych. 

NOTA PRAWNA: Informacje dotyczące opisu wszystkich ofert podane są przez właściciela nieruchomości, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji. Oferta dotycząca nieruchomości nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych KC.